zadní brána Adršp.-teplických skal

Naši zákazníci

Mezi naše důležité zákazníky v obchodě a hostinci patří samozřejmě "někteří" místní občané, kteří nám zajišťují sice skromnou (v poslední době velice nejistou), ale celoroční existenci. Ostatní, pravděpodobně " závistiví ", místní občané raději podporují nadnárodní super a hypermarkety a Těší se na to až poctivý místní živnostník na buben přijde! Té první skupině děkujeme za jejich podporu a náklonost. Té druhé přejeme, aby naše služby fungovali ještě v době, kdy už nebudou ze zdravotních důvodů schopni se např.dopravit  za nákupem do města! Z marketu jim prodavačka domů nákup určitě nepřiveze.......! My v případě potřeby ano!

 O to více si vážíme každého dalšího zákazníka, který k nám zavítá !

Patří mezi ně navštěvníci  Adršpašsko-Teplických skal, turistické oddíly, školy, sportovci, horolezci, cyklisté, vyznavači zimních sportů, rodiny i jednotlivci,  zejména z Česka, ale i Polska, Německa, Holandska či Anglie. Našich služeb také často využívají zaměstnanci firem na pracovních cestách.  

Pension a Turistická ubytovna poskytuje všem  klidné a pohodové zázemí. Hostinec možnost občerstvení, včetně obědů a večeří.  Obchod pak doplnění zásob nebo nákup turistických map a pohledů...

 

Nahoru        Úvodní stránka        Další

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode