zadní brána Adršp.-teplických skal

Apartmán v hostinci U Tyšerů, Janovice 341, Jívka

 

Apartmán s balkónem a výhledem na koňskou farmu se nachází v klidné obci Janovice, "Zadní bráně" Adršpašsko-teplických skal, mimo hlavní turistický ruch.  Má samostatný vchod a nachází se v 1.patře  nad  Hostincem U Tyšerů v Janovicích Dbá se na to, aby ubytovaní hosté nebyli rušeni.

 

Je vhodný zejména pro rodinné pobyty a přátelská setkání, ale neodmítáme ani jednotlivce nebo páry, včetně zvířecích mazlíčků. Ubytováváme i zaměstnance nebo podnikatele na pracovních cestách apod.

 

Jedná se o ubytování s celoročním provozem pro max.12 osob. Jsou zde dva 4-lůžkové pokoje, vybavená kuchyň s jídelnou, společenská místnost s krbovými kamny, TV-SAT, WiFi, balkon, koupelna se sprchovým koutem, rohovou vanou a wc. Sociální zařízení je společné pro oba pokoje. V obývací  místnosti jsou k dispozici ještě dvě plnohodnotná lůžka. Další dvě přistýlky lze připravit rozložením sedací soupravy. 

   

Na zahradě je posezení u ohniště nebo grilu, dětský koutek a malý bazén pro osvěžení dětí i dospělých. Na dohled od apartmánu je obecní dětské hřiště.

 

V celém objektu je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma

         

Stravování, včetně snídaní, je možné v hostinci v přízemí pod apartmánem.

Stravu je také možné zakoupit v obchodě (200m) a vařit si ve vybavené kuchyni v apartmánu.

 

Parkoviště pro vozidla návštěvníků je před apartmánem, motocykly je možné parkovat na zahradě nebo v uzamykatelné kůlně pro úschovu jízdních kol a kočárků.

 

Vlaková zastávka (trasa Trutnov-Teplice nad Metují) se nachází asi 400m od apartmánu.

Autobusová zastávka (trasa Trutnov-Adršpach-Broumov) je  u  apartmánu.

 

Ceník ubytování v apartmánu naleznete ZDE
 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode