zadní brána Adršpašsko-teplických skal

TIP: V knize návštěv můžete sdělit Vaše názory, náměty, připomínky nebo spokojenost či nespokojenost s našimi službami apod. Děkujeme předem za Váš čas, který nám zajistí zpětnou vazbu na Vás - našeho zakazníka a jistě přispěje ke zvyšování úrovně naší firmy. Formulář najdete níže, pod příspěvky.

Kniha návštěv

Datum 21.07.2013
Vložil Senioři z Hradce Králové s vnoučaty
Titulek ideální dovolená

Týden u Vás jsme si velmi užili s našimi vnoučaty.Byli jsme spokojeni jak s ubytováním ,tak s prostředím prenzionu,kde si na zahradě děti mohli zaskákat na trampolíně ,tak vykoupat v bazénu.Vzhledem k tomu,že penzion se nachází 100 m od železniční zastávky i cesta motoráčkem byla pro ně zážitkem a též výchozím bodem pro turistiku do Adršpaských a Teplických skal.Pochvala též majitelům penzionu.

Datum 03.05.2013
Vložil Poutníci z hor
Titulek Interhotel "U Tyšerů"

Děkujeme za záchranu života :-)) Kdybychom neviděli světýlko na Vaší hospůdce, jistě bychom se v horách ztratili nadobro. Vaše polívečka, suprové palačinky a nedocenitelná pohostinnost - to vše a ještě mnohem víc nás nutí k brzké návštěvě vašeho úžasného interhotelu. Těšíme se. Ještě jednou velké Díííííky. P.S.: Přijeďte do Konice!! J+V

Datum 01.09.2011
Vložil TRIO z Vysočiny
Titulek poděkování

Děkujeme majitelům penzionu za příjemný pobyt, pěkné ubytování, turistická trasa přímo od penzionu, hospůdku s dobrým pivem ocenili především muži, i jídlo bylo chutné a obsluha OK!!! Paráda, všem doporučujeme !!!

Datum 19.07.2011
Vložil Vojta a Verča
Titulek Příjemná dovolená

Dovolená v tomto penzionu byla opravdu skvělá. Pokoje jsou útulné, jídelna chaloupkového typu, velice slušné je i sociální zařízení. To vše za velmi přívětivou cenu.
Zdejší obchůdek nabízí téměř vše, na co si vzpomenete, a to za nízkou cenu.
Velkou pochvalu si zaslouží hlavně majitelé penzionu a obchůdku. Tak milí a ochotní lidé se hnedtak nepotkají
P.S. Za několik let jsme tam znovu i s ratolestí :-

Datum 11.07.2011
Vložil Ladislav Kalas
Titulek Poděkování

Chtěl bych Vám poděkovat za nádhernou dovolenou, kterou jste naší rodině ve Vašem penzionu v Janovicích svým přístupem pomohli prožít. Určitě se někdy rádi vrátíme. Moc díky, Kalasovi.

 

Nahoru          Úvodní stránka          Napište nám

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode