zadní brána Adršpašsko-teplických skal

TIP: V knize návštěv můžete sdělit Vaše názory, náměty, připomínky nebo spokojenost či nespokojenost s našimi službami apod. Děkujeme předem za Váš čas, který nám zajistí zpětnou vazbu na Vás - našeho zakazníka a jistě přispěje ke zvyšování úrovně naší firmy. Formulář najdete níže, pod příspěvky.

Kniha návštěv

Datum 17.08.2014
Vložil Sedlákovi z Babic
Titulek Poděkování

Moc děkujeme majitelům penzionu za super dovolenou: čarokrásný kraj, příjemné ubytování, vstřícné a milé jednání, příznivé ceny. Jednoznačně doporučujeme

Datum 10.06.2014
Vložil Luděk Hašek
Titulek Pohodový školní výlet

Za třídu 5.X trutnovského gymnázia i za pedagogický doprovod chci vyjádřit poděkování za nabízené podmínky ubytování - příjemné spaní, čisté WC a sprchy, terasa, dostupné ohniště a hřiště i romantika prostředí se stádem koní nad ubytovnou. A pro učitele především blahodárný klid! Rádi se vrátíme!
Luděk Hašek

Datum 27.08.2013
Vložil hradecká čtyřka
Titulek Díky za příjemný pobyt

Rádi bychom poděkovali za příjemné ubytování v Penzionu u Tyšerů a velmi milé spolubydlící (tímto je moc zdravíme). Ubytování vřele doporučujeme všem. Nesmírnou výhodou je denně čerstvé pěčivo a plno jiných dobrot z obchůdku. Pokud vyrazíte do Teplických skal pěšky, doporučujeme přes Zvětralý vrch, kde je nádherný výhled na Krkonoše :-) Užili jsme si báječnou dovolenou s dětmi v krásném kraji s milými lidmi. Rádi se vrátíme.

Datum 27.08.2013
Vložil Štěpánka
Titulek doporučení

Ubytování u Tyšerů vřele doporučuji všem, kdo plánují víkend v Teplicko-adršpašských skalách. Poloha penzion je přímo na trase do skal. Ubytování je v útulných pokojích, kuchyně je plně vybavená. Navíc si lze nakoupit v obchůdku přímo v penzionu. Majitelé jsou velice příjemní, p. Tyšer nám poradil s trasou výletu, dostali jsme i mapku skal. Tímto bych chtěla poděkovat za skvěle strávený víkend a rádi se znovu vrátíme.

Datum 12.08.2013
Vložil Martina
Titulek Moc prima pobyt

Velmi útulné ubytování domáckého typu, a velmi milí majitelé. V obchodě přímo pod penzionem možnost nákupu až do večerních hodin, a tím úspora za snídaně a večeře. I cena za ubytování velice příznivá. Děkujeme a přijedeme rádi i s pejskama :-) Zdraví Martina a Dušan z Ostravy

 

Nahoru          Úvodní stránka          Napište nám

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode