zadní brána Adršp.-teplických skal

TIP: V knize návštěv můžete sdělit Vaše názory, náměty, připomínky nebo spokojenost či nespokojenost s našimi službami apod. Děkujeme předem za Váš čas, který nám zajistí zpětnou vazbu na Vás - našeho zakazníka a jistě přispěje ke zvyšování úrovně naší firmy. Formulář najdete níže.

Kniha návštěv

Datum 26.10.2015
Vložil Učitelka Červený Kostelec
Titulek Poděkování

Děkuji za sebe i celou třídu za krásný, i když jen krátký, pobyt ve Vaší ubytovně. Především děkuji paní a panu Tyšerovým za ochotu a vstřícnost, především při zajištění zboží z jejich obchodu, ale i v dalších záležitostech. Krásné místo pro výlety! Rádi se vrátíme!

Datum 19.03.2015
Vložil Monča a Jirka
Titulek úžasné vzpomínky

Děkujeme! Stále vzpomínáme na úžasné zázemí a pohostinnost manželů Tyšerových. Je to už několik měsíců a mezitím jsme navštívili jiná místa, ale u Tyšerů nám bylo nejlépe!
Poloha penzionu poskytuje skvělé startovní místo na krásné výlety. A po náročném dni i doplnění energie v obchůdku a hospůdce.
Rádi se k vám zase vrátíme!

Datum 19.08.2014
Vložil Vítkovi z Chvalíkovic-Opava
Titulek obdiv Tyšerovým manželům

Děkujeme za vstřícnost při objednávce pobytu tzv.na poslední chvíli.
Krásné ubytování, příjemní a velmi ochotní majitelé penzionu.Krásné prostředí ve skalách,velmi pěkné muzeum MERKURU v Polici nad Metují.
Ještě jednou velké poděkování

Datum 17.08.2014
Vložil Sedlákovi z Babic
Titulek Poděkování

Moc děkujeme majitelům penzionu za super dovolenou: čarokrásný kraj, příjemné ubytování, vstřícné a milé jednání, příznivé ceny. Jednoznačně doporučujeme

Datum 10.06.2014
Vložil Luděk Hašek
Titulek Pohodový školní výlet

Za třídu 5.X trutnovského gymnázia i za pedagogický doprovod chci vyjádřit poděkování za nabízené podmínky ubytování - příjemné spaní, čisté WC a sprchy, terasa, dostupné ohniště a hřiště i romantika prostředí se stádem koní nad ubytovnou. A pro učitele především blahodárný klid! Rádi se vrátíme!
Luděk Hašek

Datum 27.08.2013
Vložil hradecká čtyřka
Titulek Díky za příjemný pobyt

Rádi bychom poděkovali za příjemné ubytování v Penzionu u Tyšerů a velmi milé spolubydlící (tímto je moc zdravíme). Ubytování vřele doporučujeme všem. Nesmírnou výhodou je denně čerstvé pěčivo a plno jiných dobrot z obchůdku. Pokud vyrazíte do Teplických skal pěšky, doporučujeme přes Zvětralý vrch, kde je nádherný výhled na Krkonoše :-) Užili jsme si báječnou dovolenou s dětmi v krásném kraji s milými lidmi. Rádi se vrátíme.

Datum 27.08.2013
Vložil Štěpánka
Titulek doporučení

Ubytování u Tyšerů vřele doporučuji všem, kdo plánují víkend v Teplicko-adršpašských skalách. Poloha penzion je přímo na trase do skal. Ubytování je v útulných pokojích, kuchyně je plně vybavená. Navíc si lze nakoupit v obchůdku přímo v penzionu. Majitelé jsou velice příjemní, p. Tyšer nám poradil s trasou výletu, dostali jsme i mapku skal. Tímto bych chtěla poděkovat za skvěle strávený víkend a rádi se znovu vrátíme.

Datum 12.08.2013
Vložil Martina
Titulek Moc prima pobyt

Velmi útulné ubytování domáckého typu, a velmi milí majitelé. V obchodě přímo pod penzionem možnost nákupu až do večerních hodin, a tím úspora za snídaně a večeře. I cena za ubytování velice příznivá. Děkujeme a přijedeme rádi i s pejskama :-) Zdraví Martina a Dušan z Ostravy

Datum 21.07.2013
Vložil Senioři z Hradce Králové s vnoučaty
Titulek ideální dovolená

Týden u Vás jsme si velmi užili s našimi vnoučaty.Byli jsme spokojeni jak s ubytováním ,tak s prostředím prenzionu,kde si na zahradě děti mohli zaskákat na trampolíně ,tak vykoupat v bazénu.Vzhledem k tomu,že penzion se nachází 100 m od železniční zastávky i cesta motoráčkem byla pro ně zážitkem a též výchozím bodem pro turistiku do Adršpaských a Teplických skal.Pochvala též majitelům penzionu.

Datum 03.05.2013
Vložil Poutníci z hor
Titulek Interhotel "U Tyšerů"

Děkujeme za záchranu života :-)) Kdybychom neviděli světýlko na Vaší hospůdce, jistě bychom se v horách ztratili nadobro. Vaše polívečka, suprové palačinky a nedocenitelná pohostinnost - to vše a ještě mnohem víc nás nutí k brzké návštěvě vašeho úžasného interhotelu. Těšíme se. Ještě jednou velké Díííííky. P.S.: Přijeďte do Konice!! J+V

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode