zadní brána Adršpašsko-teplických skal

TIP: V knize návštěv můžete sdělit Vaše názory, náměty, připomínky nebo spokojenost či nespokojenost s našimi službami apod. Děkujeme předem za Váš čas, který nám zajistí zpětnou vazbu na Vás - našeho zakazníka a jistě přispěje ke zvyšování úrovně naší firmy. Formulář najdete níže, pod příspěvky.

Kniha návštěv

Datum 31.07.2016
Vložil Tři rodiny z Brna
Titulek Velké díky a velká pochvala

Byly jsme na dovolené od 9.-16.7. 2016.Děkujeme za velikou ochotu jak v obchodě ( potravin ),tak i v restauraci.Velice příjemná obsluha a jídlo domácí,ne žádné polotovary z mrazáku.Pan vedoucí nás pustil do restaurase o 15 minut dříve,protože venku pršelo. Našim dětěm půjčil hry.Nakonec jsme si hráli všichni.Moc děkujeme a budeme Vás všem doporučovat.Stále vzpomínáme a pěkné vzpomínky nevymizí.

Datum 04.06.2016
Vložil Kotoun Jiří
Titulek Velké díky a velká pochvala

Taky se připojujeme s díky a velkou pochvalou oběma manželům.Ochota,slušnost,obětavost a to v míře,která se dnes už jen tak nevidí.Moc a moc děkujeme ze vše !!! Kotounovi z Brna :-)

Datum 26.10.2015
Vložil Učitelka Červený Kostelec
Titulek Poděkování

Děkuji za sebe i celou třídu za krásný, i když jen krátký, pobyt ve Vaší ubytovně. Především děkuji paní a panu Tyšerovým za ochotu a vstřícnost, především při zajištění zboží z jejich obchodu, ale i v dalších záležitostech. Krásné místo pro výlety! Rádi se vrátíme!

Datum 19.03.2015
Vložil Monča a Jirka
Titulek úžasné vzpomínky

Děkujeme! Stále vzpomínáme na úžasné zázemí a pohostinnost manželů Tyšerových. Je to už několik měsíců a mezitím jsme navštívili jiná místa, ale u Tyšerů nám bylo nejlépe!
Poloha penzionu poskytuje skvělé startovní místo na krásné výlety. A po náročném dni i doplnění energie v obchůdku a hospůdce.
Rádi se k vám zase vrátíme!

Datum 19.08.2014
Vložil Vítkovi z Chvalíkovic-Opava
Titulek obdiv Tyšerovým manželům

Děkujeme za vstřícnost při objednávce pobytu tzv.na poslední chvíli.
Krásné ubytování, příjemní a velmi ochotní majitelé penzionu.Krásné prostředí ve skalách,velmi pěkné muzeum MERKURU v Polici nad Metují.
Ještě jednou velké poděkování

 

Nahoru          Úvodní stránka          Napište nám

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode