zadní brána Adršpašsko-teplických skal

TIP: V knize návštěv můžete sdělit Vaše názory, náměty, připomínky nebo spokojenost či nespokojenost s našimi službami apod. Děkujeme předem za Váš čas, který nám zajistí zpětnou vazbu na Vás - našeho zakazníka a jistě přispěje ke zvyšování úrovně naší firmy. Formulář najdete níže, pod příspěvky.

Kniha návštěv

Datum 06.08.2018
Vložil Rostislav Kala
Titulek Sraz 1. - 5.8. 2018

Znovu bych rád poděkoval panu domácímu za vzorné služby, které nám s kamarády poskytoval během každoročního setkání. Po dvou letech jsme se do Janovic vrátili a udělali jsme správně. Milá a vstřícná obsluha v hospůdce, vynikající kuchyně a krásný apartmán s výhledem do malebné krajiny... Je možné si přát víc? Těžko... DĚKUJEME!!!

Datum 15.09.2017
Vložil Hana Lišková
Titulek Skvělé

Byli jsme zde nadmíru spokojení. Okolí krásné, pokoje čisté a útulné a personál velice milý a přívětivý. Všem doporučujeme. Určitě jsme tu nebyli naposled.

Datum 14.07.2017
Vložil Ondra
Titulek Kdyby byly všichni jako vy je na světě krásně

Rád bych vám sklonil poklonu za výborný a milí přístup a výborne jídlo...to už se dnes nevidí,jen tak dál,všem vřele doporučuji.

Datum 25.10.2016
Vložil Miłośnicy gór z Polski
Titulek znovu se dostáváme!

Bardzo klimatyczna restauracja z domową atmosferą. Mieliśmy przyjemność przez tydzień się tam stołować. Super miły gospodarz pomocny w doborze menu. Serwują tam bardzo smaczne obiady, wszystko świeżutkie i ładnie podane. Z pewnością tam jeszcze wrócimy na pyszne brambory, zeli i nie tylko. Malownicza miejscowość i jej piękne okolice na długo pozostaną w naszej pamięci. Pozdrowienia od Basi i Maćka wraz z dziećmi:)))

Datum 12.08.2016
Vložil Rostislav Kala
Titulek Sraz - 6.-10.8. 2016

Rád bych poděkoval panu Tyšerovi a jeho paní za vzorné a příkladné přijetí v Janovicích a za služby, které nám během pobytu poskytovali. Se svými přáteli jsme během každoročního setkání prožili pět nádherných dní v Janovicích a okolí a mohli jsme využít jak posezení v útulné restauraci s milou a ochotnou obsluhou pana vedoucího, tak vstřícného přístupu paní Tyšerové v nedalekém obchodě, kde jsme měli vše potřebné. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl krásné ubytování v turistické základně, která nám poskytla veškeré pohodlí a komfort. Velké díky za všechno!

 

Nahoru          Úvodní stránka          Napište nám

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode